VOOPOO DRAG

Elektronický grip VOOPOO DRAG MOD 157W RESIN

– Čip GENE, nejrychlejší náběh žhavení, luxusní resinové provedení
Firma VOOPOO představuje bezchybné spojení té nejlepší elektroniky a luxusního designu. Vše se snoubí v jednom zařízení, které nese název VOOPOO DRAG. Tento nový mod je vybaven prvotřídním čipem GENE, který je navržen pro co nejjednodušší, ale také nejpřesnější provoz. Nechybí geniální design, stylové resinové boční panely a dokonalá ergonomie.
Hlavní výsadou tohoto modu je prvotřídní elektronika. Tu představuje čip GENE. Tento čip vyniká především absolutně nejrychlejším náběhem žhavení. Náběh žhavení se pohybuje v rozmezí 0,020 – 0,025 vteřiny! Okamžitý náběh se hodí zejména při tvorbě různých triků, ale také při tvorbě co nejchutnější páry v co nejkratším čase. Dále si můžete do detailu upravit výstupní výkon, který dosahuje maximální hodnoty 157W. Nechybí ani kontrola teplotních režimů a variabilní nastavení výstupního napětí. Elektronika také zaručuje stabilní výkon pro atomizéry díky kompenzačnímu režimu.
Po odkrytí bočního panelu se objeví sloty pro dvě baterie typu 18650. Tyto dvě baterie poté pohání celý mod. VOOPOO DRAG navíc podporuje vybalancované nabíjení baterií i od jiných výrobců. Nemusíte se tak bát používat různé značky baterií souběžně.
Mod VOOPOO DRAG nabízíme v stříbrném těle s bočními panely z resinu. Volit dominantní barvu můžete díky několika různým odstínům, každý kus je však originál. Nikde se nebude shodovat přesný vzor. V tom je tedy VOOPOO DRAG RESIN naprostý unikát. A díky tomu budete mít vždy pouze originální výrobek, který nikdo jiný nevlastní.

Packing Details:
1pc – VOOPOO DRAG MOD (no cell)
1pc – USB Cable
1pc – User Manual
1pc – Warranty card

Parameters:
• Size(mm): 90 x 54 x 24
• Working Voltage: 6.4-8.5V
• Working Current: 1-40A
• Output Voltage Range: 0-7.5V
• Output Current Range: 0-40A
• Resistance range: 0.05-3.0 (VW)/0.05-1.5 (TC)
• Output Power: 5-157W
• Temperature Range:200-600°F/100-315°C
• Color: Azure/Jade/Purple Jade/Rainbow/Turquoise

Features:
1. Black zinc alloy frame with colorful resin panel
2. The fastest firing time – 0.025s
3. Super US Gene.Fun chip
4. Max 157W output power
5. Firmware upgradeable
6. Innovative super mode

Tips:
– Battery NOT included, you can buy 18650 lithium-battery.(High rate discharge battery =35A)
– 510 thread